Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodokmen

11. 6. 2010

Sedlnitzky-Odrowas von Choltitz

 znak-sedlnitzky-pro-zapis-do-knihy.jpg

 

 

Wenzl Sigmund Sedlnitzky von Choltitz  *1620...   † 7.11. 1669 Bílovec (7.12.1665 jmenovan nejvyšším zemským komořím, statek Bílovec, Kyjovice, Slavkov, Štítina a Fürstenau)

1x  19.10. 1649 Wien,Elisabetha Bohunka Sedlnitzky von Choltitz (dcera Karla Pražmy z Bílkova a Johany Sedlnitzky von Choltitz)  *...   † květen 1652

Děti, generace 0-1

2x 6.7. 1660 Wroclaw,  Helena Walpurga von Holdorff und Fürstenau *....  † před rokem 1711

(2x 20.1.1677, Bílovec, Johann Franz Ferdinand Graf von Wrbna und Freudenthal *1647..., † 6.1.1720)


Děti, generace 0-2

0-1

1.  Eleonora Isolda sv.p. Sedlnitzky von Choltitz *1646..., †27.10.1721  Dirschel - Dzierzyslaw

x 16.7.1673 Bílovec, Franz Ulrich sv.p. von Poppen*....  †18.7.1716 Dirschel - Dzierzyslaw  (soudce kn.opavského, spoluvlastník statku Bílovec, Jezdkovice a svobodného dvora při městě Opavě)

 2.  Anna Katarina  sv.p. Sedlnitzky von Choltitz *...., † 3.9.1715 Bílovec (pohřbena do krypty kostela sv.Mikuláše)

x 25.1. 1714 Bílovec,  Anton sv.p. von Messe

3. Beatha Elisabeth * 15.7.1652, † 3.8.1731Bílovec

0-2

1. Franziska Leopoldina *26.10.1660 Bílovec, † 28.4.1665 Bílovec

2. Bruno Sigismund Hyacinth *1661..., +29.1.1665 Bílovec

3. Maximilian Franz sv.p. Sedlnitzky von Choltitz * 31.3.1663 Bílovec † 11.6. 1677 Slavkov (utopil se)

4. Maria Barbara Kunigunda *17.12.1665, † 26.6.1681 Bílovec

5. Helena Aloysia Theresia *1669 Bílovec,  †8.8.1669 Bílovec


 

____________________________________________________________________________

  Franz Wilhelm Anton sv. p. Sedlnitzky von Choltitz. *. . 16.. ......, † 31.4.1706 Polská Ostrava (na statcích Bílovských, nejvyšší sudí kn. opavského a kancléř kn. těšínského)

x 15.5.1673 Bílovec, Beata Elisabeth sv. p. Sedlnitzky *15.7.1652 Bílovec, † 3.8.1731 Bílovec (zámek) (dcera Wenzela Sigismunda sv. p. S. von Ch. a Elisabethy sv. p. Praschma von Bilkau)

Děti, generace I - 1

I - 1

1. Franz Karl Bohuslav *14.4.1675 Polská Ostrava, † 23.2.1731 Bílovec (nevlastnil žádný statek, ale vedl své matce správu bíloveckého panství)

1.x 2.2.1691 Kravaře, Helena Eva  Barbara Sak von Bohuniowic (dcera Rudolfa S. von B. a Evy Matuschka de Topolczan)

Děti, generace II - 1


2. Wenzel Karl *17.8.1680 Polská Ostrava, † (zemřel v dětské věku)

3. Johann Joseph *17.8.1684 Polská Ostrava, † . . ...... ......

4. Johanna Eleonora Carolina *24.2.1686 Polská Ostrava, † 24.12.1715 Polské Kravaře

x 1702 Bílovec, Franz Albert hr. Tenzin-Paczinsky *. . 1670 ......, † 2.5.1736 Polské Kravaře

(syn Albert Franz Hyacynth hr. Tenzin *26.6.1703 Bílovec)


II - 1

1. Wenzel Josef Anton Thomas *29.12.1695 Polská Ostrava , †22.12.1729 Bílovec (pohřben do krypty kostela sv. Mikuláše)

1x ....., Josefa Karolina von Sobeck *....., †.......

2.  Wenzel Karl I.( Luši ) *. . 169. ......, † 1.6.1776 Trenčín, (statek Bílovec, Bohdanovice) SP

3. Franz Wilhelm *30.7.1697 Bílovec, † 29.6.1771 Linhartovy, (statek Hluchov)

x 11.9.1718 Wien, Juliana Wilhelmina sv. p. von Kalkreuth *. . ...... ......, † . . 1731 ...... (dcera Carla Maxe sv. p. von Kalkreuth a Marie Elisabethy hr. von Hoditz)

Děti, generace III - 1


III – 1

1. Marie Franciska Baetha Elisabtha Josepha * 5.8.1722 Hluchov, † 27.2.1723 Hluchov

2. Karl Johann Nikolaus sv. p. Sedlnitzky *5.12.1723 Brno, † 21.9.1790 Bílovec, statek Bílovec(plukovník polské královské gardy)

x 10.10.1774 Warszawa, Maria Anna von Szubalsky (2.x 14.6.1798 Olomouc, Anton sv. p. von Revay *. . 1753 ......, † 24.2.1806 ......) *13.1.1750 ......, † 29.9.1843 Wien (dcera Jacoba Josepha von Sz.a Dorothey von Schneider)

Děti, generace IV – 1

3. Wenzel Ignaz *18.6.1724 Brno, †......

4. Maria Anna *20.8.1730 Olomouc , † 1801.....

x...., Franz Albert Eissner von Eisenstein (Podplukovník dragounů)


IV - 1  

1. Wenzel Karl Franz II. Seraph Johann Nepomuk *26.9.1775 Opava, † 12.11.1838 Opava (zemský hejtman kn. Opavského a Krnovského nejv.sudí kn. Opavského a Krnovského, statky Držkovice a Jezdkovice)

x 28.2.1802 Hrozová, Amalie de Pino sv. p. von Friedenthal *9.1.1786 Hrozová, † 26.9.1866 Opava (dcera Jacoba Felixe sv. p. P. von F. a Cecilie Ender)

Děti, generace V – 2

2. Karl Josef Michael *28.9.1776 Opava, † 29.7.1859 Bílovec (statek Bílovec a Kunčice)

1. x 7.4.1801 Olomouc, Aloisie Luise sv. p. von Foullon de Norbeeck *18.9.1780 ......, † 13.1.1802 Olomouc (dcera Ludwiga sv. p. von F. de N. a Johanny von Wagensfeld) pohřbena v Bílovci zemřela 4.10.1817 na zámku.

2.x 2.2.1807 Olomouc, Anna sv. p. von Foullon de Norbeeck *19.12.1790 Wien, † 6.2.1846 Wien (dcera Ludwiga sv. p. von F. de N. a Johanny von Wagensfeld)

Děti, generace V - 1

3. Dorothea Juliana *23.11.1777 Opava, † . . ...... ......

4. Franz Karl *12.5.1779 Wien, † 14.10.1851,Výškovice (statek Výškovice, poručík husarského pluku Nr.5 Carl Ott.)

x 19.6. 1806 Olomouc, Anna von Fröhlich * kolem 1789 ......, † 21.11. 1810 Opava (dcera Michaela sv. p. von F. a Elisabethy sv. p. Hnojek von Kleefeld) SP

 V – 1


1. Karl Antonin Theodor *4.1.1802 Olomouc, † 20.9.1871 Bílovec (statek Bílovec)

2.  Moritz Joseph Anton Theodor *10.5.1808 Olomouc, † 17.1.1886 Bílovec (C. a K. major u 2. Českého kyrysnického pluku, statek Bílovec)

1.x 7.12.1835 Rezeszow, Anna Caroline Burgaller *. . 1815 Rezeszow, † 3.4.1837 Lipník nad Bečvou (dcera ...... B. a ......)

2. x 6.5.1844 Wien, Karoline hr. Bukuwky von Bukuvka *21.11.1815 Olomouc, † 18.1.1851 Výškovice (dcera Carla Sigismunda hr. B. von B. a Antonie Franzisky Theresie von Fröhlich)

Děti, generace VI - 2


3. Aloisie Louise *1.8.1809 Bílovec, † 24.8.1883 Spálov

x 19.1.1843 ......, Moritz sv. p. Zawisch von Ossenitz *7.12.1804 Olomouc, † 18.11.1885 Koting-Neussiedel. ( ** )

 4. Hugo Karl Franz Maria *26.12.1825 Olomouc, † 4.6.1917 Opava

x 21.11.1853 Hradec nad Moravicí, Antonina Bertha Kirsch *9.3.1828 Bílovec † 20.1.1892 Opava. (dcera Wilhelma K. a Antonie Horntrich)

Děti, generace VI - 3


5. Emmanuela Aloisie Karolina *1.1.1829 Olomouc, † . . před 1884 ......

x 18.5.1847Konska,  Otto Leopold Georg Joseph Johann Carl  sv. p. von Bee3 und Chrostin *28.7.1820 ……, † .... (poručík, adjutant c. k. pěšího pluku Nr.8 baron Fürstenwärther) (manželství bylo rozvedeno 22.4.1854)


V – 2

1. Anton Franz Karl *20.6.1803 Schumburg, † 19.3.1879 Opava (nejv.zem. sudí vév. Slezského, statky Držkovice, Jezdkovice)

x 21.2.1841 Opava, Karoline-Auguste hr. von Falkenhayn *6.8.1817 Opava, † 24.9.1889 Jezdkovice (dcera Ernsta Augusta hr. von F. a Marie Anny sv. p. von Königsbrunn)

Děti, generace VI - 1

2. Theodor Georg Jakob Wolfgang *12.11.1805 Schumburg , +1805


3. Adolf * 21.8. 1808 Šumbark., † 29.11.1818 Opava

4. Ferdinand Michael Karl *17.2.1810 Opava, † 1.11.1883 Opava

x 15.4.1846 Wien, Rosa sv. p. von Mattencloit *15.1.1819 Těšín, † 3.11.1892 Opava (dcera Josepha Reicharda sv. p. von M. a Caroliny Pagatsch von Paburg)

Děti, generace VI - 2


 

5. Maria Barbara Franciska *4.11.1811 Opava, † 9.12.1832 Opava

6. Ludwig Franz *5.1.1813 Opava, † 11.2.1814 Opava

7. Rudolf Wenzel Josef *25.5.1815 Opava, † 12.12.1818 Opava

8. Franz-Seraph Wolfgang *16.4.1817 Opava, † 29.7.1896 Salzburg

x 12.9.1850 Wien, Adolfine hr. Podstatzky-Lichtenstein *23.9.1829 Stronsdorf, † 5.8.1915 Salzburg (dcera Gustava hr. von P.-L. a Amalie sv. p. von Lipowska von Lipowetz)

Děti, generace VI – 3


9. Hermann Karl *2.6.1820 Opava, † 1.12.1892 Opava

x 9.1.1873 Opava, Josephine sv. p. von Bartenstein (1.x 17.2.1855 Opava, Karl Philipp sv. p. Skrbensky von Hřistie *13.4.1826 Opava, † 24.6.1866 Custozza - padl) *6.4.1831Wien, † 9.7.1910 Kindberg (dcera Josepha sv. p. von B. a Marie sv. p. von Bartenstein) SP


VI - 2

1. Stanislaus (Zdenko) hr. von Sedlnitzky-Odrowaz von Choltitz *11.9.1836 Lipník nad Bečvou, † 10.1.1913 Opava (1856 Nadporučík u 1. Hulánského pluku, hraběcí stav r.1908, tajný rada, dědičný člen panské sněmovny, rytíř Leopoldova řádu, rytíř řádu Železné koruny, statek Bílovec)

x 21.9.1867 Jezdkovice, Ida sv. p. von Sedlnitzky-Odrowaz von Choltitz *16.3.1843 Brno, † 1.1.1922 Opava

Děti, generace VI - 4


2. Antonie *5.6.1845 Lezaisk (Halič), † 28.2.1932 Hall

x 2.7.1872 Vyškovice, Alfred šl. von Matt *27.9.1843 Chomutov, † 21.8.1919 Wien (nadopručík 16. Slezského FJB, převelen do štábu 17. Infanterie Brigade zu Prag, MVK)

(Narozená dcera: Ludovica Clara Francisca Ida Carolina *19.9.1875 Bílovec)

3. Jaroslaw *17.11.1847 Dobromilice, † 25.7.1901 Wien

x 10.4.1888 Banjaluka, Anna von Zambauer *10.11.1870 Komotau, † . 8.1936 Wien (2. x 26.9.1904 St. Thomas bei Klagenfurt, Wilhelm Lang šl. von Waldthurm *1875, † po 1912) (dcera Eduarda Franze ryt.von Z. a Marie Ziegler) SP

4. Kasimir *17.11.1847 Dobromilice, † 12.7.1908 Feldhof

x 1.2.1888 Opava, Antonie sv. p. Skrbensky von Hristie *15.12.1863 Opava, † 12.10.1940 Poznan (dcera Karla Philippa sv. p. S. von H. a Josephiny sv. p. von Bartenstein)

5. Paul Michael *5.7.1849 Dobromilice, † 14.3.1919 Wien

x 18.7.1887 Sedlnice, Margarete sv. p. von Eichendorff *12.1.1859 Sedlnice, † 2.5.1937 Nysa (dcera Rudolfa sv. p. von E. a Marie Thymian)

Děti, generace VI – 5


V- 3

1. Karl Boromeus *18.12.1853 Hradec nad Moravicí (Kozí Hradec), † po roce 1900

x 18.10.1897 Budapešť, Maria Borsitzky *18.10.1868....  †......

2. Ivo Georg *22.4.1855 Hradec nad Moravicí (Kozí Hradec) † 7.12.1900 Wien

x 17.11.1891 ......, Marianne Thaller *. . 18.. ......, † . . před 1933 ...... (dcera ...... Th. a ......) SP

3. Robert Joseph *22.9.1856 Hradec nad Moravicí (Kozí Hradec), † 14.4.1857 Hradec nad Moravicí

4. Guido Moritz *2.1.1858 Hradec nad Moravicí (Kozí Hradec), † 26.10.1889 Brixen, c.k. nadporučík

5. Hugo Stefan Maria *15.12.1859 Hradec nad Moravicí (Kozí Hradec), † 5.3.1896 Opava, c.k. nadporučík, profesor hospodářství – Horní Heřmanice

6. Maria Louise Bertha *6.12.1862 Hradec nad Moravic (Kozí Hradec)í, † 7.5.1905 Linz

x 5.6.1897 Opava, Wilhelm Loos * 7.2.1867 Slezská Ostrava (Landwehr Oberstleutnant Reg.Nr.14 ) ......, † . . 19.. .....

7. Anna Aloisia *16.10.1864 Hradec nad Moravicí (Kozí Hradec), † . . před 1933 ......

x 3.9.1898 Opava, Leto Tonini *18.2.1867 ......, † . . před 1933 ......, JUDr.(Finanz konzipist )

8. Moritz Richard 17.3.1872 Hradec nad Moravicí (Kozí Hradec), † 30.11.1875 Opava


VI - 1

1. Ernst Maria *23.11.1841 Brno, † 30.1.1904 Görz

x 10.7.1871 Wien, Helene (Ilka) hr. Serényi *30.4.1849 Brno, † 9.12.1930 Wien (dcera Gabriela hr. S. a Henriette sv. p. Hentschel von Gutschdorf) (pochován spolu s manželkou ve Velkých Albrechticích )

Děti, generce VII – 1


2. Ida Maria *16.3.1843 Brno, † 1.1.1922 Opava

x 21.9.1867 Jezdkovice, Stanislaus (Zdenko) sv. p. von Sedlnitzky *11.9.1836 Lipník nad Bečvou, † 10.1.1913 Opava


VI – 2


1. Arthur *. . 1847 ……, † 1.2.1854 Opava

2. Otto *. . 1852 ……, † 29.4.1856 Opava

3. Caroline Marie Josephe Amalie *16.5.1857 Opava, † 15.4.1920 Opava


VI – 3


1. Amalie *27.6.1851 Wien, † 22.7.1922 München

x 28.12.1892 Traunstein, Ludwig Maria Kaspar Konstantin sv. p. von Podewils *4.8.1855 Landshut, † 18.10.1915 Mnichov (Plukovník policie)

2. Aloysia *3.10.1852 Wien, † 19.4.1924 Alt Röhrsdorf, HK

x 2.8.1871 Salzburg, Stanislaus hr. Hoyos sv. p. zu Stichsenstein *20.8.1845 Maria-Enzensdorf, † 24.10.1918 Oberlauterbach

3. Elisabeth *22.3.1854 Sarvár, † 8.4.1941 Salzburg

x 3.8.1878 Salzburg, Franz Anton hr. von Thun und Hohenstein *14.11.1845 Břevnov, † 10.2.1922 Salzburg

4. Ferdinand *1.12.1857 Wien, † 14.10.1921 Ering am Inn, bavorský komoří

x 3.5.1887 Salzburg, Maria-Anna sv. p. von Lerchenfeld *10.7.1864 Ering, † 3.12.1934 Ering, statek Ering, majitelka statku Ering am Inn (dcra Maximiliana sv. p. von L. a Elisabethy hr. von Paumgarten)

Děti, generace VII - 2


VI – 4


1. Carl Wenzel Maria *30.6.1868 Bílovec, † 20.12.1868 Bílovec

2. Maria Antonia *18.3.1870 Bílovec, † 20.4.1870 Bílovec

3. Sigmund *30.9.1872 Bílovec, † 6.1.1949 Wien (JUDr., okresní hejtman, statky Bílovec a Velké Albrechtice)

1.x 25.6.1900 Hietzing bei Wien, Marie sv. p. von Skal und Gro3-Ellguth *14.10.1876 Kanice, † 9.3.1911 Bílovec (dcera Friedricha sv. p. von S. und G.-E. a Berthy sv. p. von Bees und Chrostin)

2.x 4.12.1929 Opava, Hermine sv. p. Marx von Marxberg (rozv. 1928 Franz Bayer von Bayersburg *1891, † 1954) *6.10.1886 Korneuburg, † 15.7.1981 Authal (dcera Wilhelma sv. p. M. von M. a Hermine Roth von Rothenhorst)

Děti, generace VII - 3


 

VI - 5


1. Albrecht *2.5.1888 Výškovice, † 16.2.1976 Wien

x 6.7.1942 Wien, Hermine Hofbauer *21.10.1899 Wien, † 29.11.1968 Wien (dcera Leopolda H. a Herminy Kalaba) SP

2. Paula *10.10.1889 Výškovice, † 21.7.1971 Freilassing

x 25.10.1915 Wien, Julius Latzel *21.1.1887 Berndorf, † 31.3.1953 Freilassing (Verwalter Gutes Schleibitz)

3. Rudolf *24.5.1891 Výškovice, † 25.3.1959 Wien

x 16.6.1923 Wien, Gertha Welzl von Wellenheim *3.6.1898 Wien, † 19.2.1957 Wien (dcera Lea W. von W. a Johanny Rátky de Salamonfa) SP  


VII - 1


1. Maria Karolina Antonia *18.4.1874 Opava, † 28.2.1953 Münster bei Ering

x 21.3.1906 Görz, Hugo sv. p. von Rhemen zu Barensfeld *3.9.1861 Münster, † 30.10.1929 Jezdkovice


VII - 2


1. Elisabeth Marie Adolfine, adopt. 1927 sv. p. von Lerchenfeld-Sedlnitzky-Odrowaz von Choltitz *14.3.1888 Ering, † 14.11.1960 Pillham

2. Ivo Maximilian Gustav *11.6.1889 Ering, † 5.1.1946 Ering, bavorský rytmistr v záloze, statek Ering

x 25.8.1919 Sünching, Sophie sv. p. von Hoenning-O´Carroll *25.8.1895 Sünching, † 9.3.1982 Christanger (dcera Jánose Ludwiga sv. p. von H.-O´C. a Gabriely Idy Maragarety hr. von Seinsheim)

Děti, generace VIII - 1



 

VII – 3


1. Zdenka *18.9.1902 Bílovec, †6.02.1977 Świętochłowice

x . . 1941 ……, Alfons Rembalsky *9.3.1898, † 25.2.1964 Polsko

2. Hyacint-Georg Anton Maria *24.5.1905 Bílovec, † 15.10.1984 Graz

1.x 19.8.1943 Litultovice, rozv. 1953, Maria Bayer von Bayersburg *28.5.1917 Opava, † 6.12.1975 Graz, RNDr., MUDr., stomatolog (dcera Franze B. von B. a Hermine sv. p. Marx von Marxberg)

2.x 28.7.1955 Wien, rozv. 1967, Katharina Doepp *1.1.1918 Archangelsk, † 19.4.1974 Voitsberg (dcera Alexandra Grigorijeviče D. a Naděždy Ostrumow)

Děti, generace VIII - 2


3. Maria Magdalene *26.1.1911 Freistadt, † 29.12.1945 Landshut

1.x 8.7.1934 Bílovec, rozv. 19.., Bernhard ryt. Hörmann von Wüllerstorff-Urbair, Dr.jur. *8.2.1906 Vysoké Mýto

2.x 21.3.1940 Wroclaw, Herbert Bormann *31.3.1894 Liegnitz, † 7.6.1955 Wien


 

VIII – 1


1. Marie-Gabriele Ferdinandine Johanna Anna Georgine Hyacintha *23.4.1920 Pillham bei Ruhstorf, statek ,  †12.1.2011 Ering

x 28.5.1941Ering, Kasimir Paul Daniel Eduard Anton hr. Esterházy baron zu Galántha *13.7.1906 Salzburg, † 6.12.1999 Ering

2. Zita Maria Anna Elisabeth Hyacintha *6.8.1921 Pillham,HK, † 16.8.2017 

x 3.6.1947 Ering, Kristof Simon 4. kn. Thun-Honenstein *10.11.1918 Praha, † 3.8.1990 Eglingen

3. Udo Ferdinand Johannes Maria Antonius Hyacinth *25.8.1922 Pillham, † 31.12.1942 – padl na moři u Bärninseln

4. Itha Maria Elisabeth Hyacintha *25.2.1924 Pillham,  † 2004 Muenchen

5. Hans Veith *9.12.1926 Pillham, † 3.4.1945 – padl u Königshofen, spojař


VIII - 2


1. Peter Georg *5.5.1944 Wien, Ing.

1.x 3.8.1968 Wien, rozv. 1984, Christiana Jaitner *7.12.1942 Villach (dcera Karla J. a Ludmily Austerlitz)

2.x 10.1.1998 Rosegg, Margaretha Greilberger (rozv. 1973, Alois Ellersdorfer *1929) *31.8.1936 Klagenfurt (dcera Johanna G. a Margarethy Taschl)

Děti, generace IX – 1


2. Regina Magdalena Georgette *28.5.1957 Graz

x 3.8.1977 Graz, Yener Ylmaz *6.7.1945 Istambul


IX – 1


1.  Gilbert Peter *26.12.1974 Villach

x  28.09.2009... Brenda Eva Auguste Sedlnitzky-Semler Mag. MSc *26. leden 1981 Wien ( Parents/Eltern: Egon and Barbara Semler)

Děti, generace X-1

2.  Alexander Markus *11.2.1976 Villach

x Katharina...

Děti, generace X-2


 

X-1

 1.Raphael Antonius Peter *29.06.2006 Wien

X-2

1.Johannes Alexander *12.4.2008

2. Monika *24.3.2011

 ( ** )

1. Sidonia ( Zdenka ) Zawisch von Ossenitz * 19. 10. 1845    † 8.10. 1891

x 1865 Glabazňa Eduard

2. Anna Aloisia Kajetana Karolina Zawisch von Ossenitz * 29. 3. 1848   † 11.7. 1907 Sponau

x 9. 8. 1870 Sponau, Emich von KÜENBURG * 1844 Prag    † 6.3. 1880 Gorizia

3. Mauritia Carolina "Karola" Zawisch von Ossenitz * 20.4. 1852   † 1935 Mladá Vožice

x 21.7. 1874 Sponau Karl Maria Vinzenz von KÜENBURG  * 25.10. 1845 Prag,   † 1.2. 1915 Mlada Vožice


 

Použité zkratky a symboly :
c. k. kom. - c. a k. komoří
c. k. taj. r. - c. a k. tajný rada
hr. - hrabě / hraběnka
HK - dáma řádu Hvězdového kříže
kn. - kníže / kněžna
sv. p. - svobodný pán / svobodná paní
z. - zámek
ZR - rytíř řádu Zlatého rouna
x - sňatek
* - narozen / narozena
† - zemřel / zemřela


 




genealogická sbírka Dr.Jaroslava Zezulčíka - kastelána na zámku Kunín

z matrik doplnil Eduard Valeš - kastelán na zámku Bílovec


 


 


 


 


 

  


 

   


 

  

   

  

   

 


 

___________________


 

                                                    

 

                        

                                                           

                                                                                                  


 


 


 


 


 


 


 


 

                     


 


 


 

                                                                      


 


 


 


 

nbsp;

Rudolf *24.5.1891 Výškovice,

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

VII-3 supplement

(Dariusz, 17. 2. 2012 12:11)

VII-3

Alfons Rembalski born 9.3.1898 - died 25.2.1964

dardziub@poczta.onet.pl

brenda@e-p-o-n-a.at

(Brenda Sedlnitzky-Semler, 28. 9. 2011 9:57)

Addenda Sedlnitzky-Odrowaz von Choltitz:
IX-1/1 Brenda Eva Auguste Sedlnitzky-Semler, Mag. MSc. *26.01.1981 Wien, Parents: Egon and Barbara Semler; marriage 28.09.2009
X-1 Raphael Antonius Peter *29.06.2006 Wien
Hope I could help you,
best regards
Brenda Sedlnitzky-Semler